21.02.2022

Radiowe spotkanie zapoznawczo-integracyjne Kraków – 6 II 2022

W sobotę 6 lutego 2022 roku o godzinie 11.00 w siedzibie Klucza Pobudki Kraków odbyło się „Radiowe spotkanie zapoznawczo-integracyjne”. Powstawanie Radioklucza Kraków zintegrowało środowiska PRO-POLSKIE co zaowocowało poznaniem się wzajem i zaplanowaniem wspólnych działań na nadchodzący czas.

Podczas omawiania spraw organizacyjnych nie zabrakło nasłuchów pasma PMR446 oraz radioamatorskich częstotliwości w okolicy 145 MHz. Z przenośnej radiostacji za pomocą tonów DTMF połączono się z bramką globalnej sieci Echolink o znaku SR9AMS zainstalowanej na Łysej Górze koło Limanowej. Nie zabrakło radiotestów a w tym i prezentacji możliwości łączności radiowej na dystansie 3 km utrzymując korespondencję radiową na kanale 3 PMR pomiędzy kilkoma osobami posiadającymi radiostacje 🙂 Poruszony został temat zorganizowania się w paśmie obywatelskim CB Radio na terenie Krakowa i okolic.

Do zobaczenia podczas następnego, radiowego spotkania zapoznawczo-integracyjnego którego termin podany będzie w kalendarzu wydarzeń oraz na naszej podstronie www.radioklucz.pl/krakow 😀

« »
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb

Wydarzenia: