09.09.2020

Radiostacja, łączność, technika – Pobudka! dołącz do nas!

W odpowiedzi na coraz częstsze zapytania w sprawie chęci aktywnego udziału w powstającej Sekcji Łączności Radiowej Pobudki, publikujemy formularz zgłoszeniowy, który umożliwi nam zostanie sympatykiem sekcji i bycie na bieżąco z informacjami dot. łączności radiowej. Poświęć swoje 5 minut i dołącz do sekcji:

https://www.radioklucz.pl/dolacz


Jedna z opcji odpowiedzi umożliwia wstępne wpisanie się na listę osób chętnych do odbycia szkolenia które przygotuje do państwowego egzaminu w celu zdobycia uprawnień do pracy na częstotliwościach radioamatorskiego eteru (krótkofalarstwo).

Dla osób bardziej zaangażowanych i tych mających już doświadczenie z komunikacją radiową lub posiadają pozwolenie radiowe, proponujemy dołączenie do naszej ekipy by współtworzyć i rozwijać swoje talenty wśród radiowców – pasjonatów tak, by w praktyce śmiało realizować swoje pomysły z dziedziny komunikacji na falach eteru.
Jeśli jesteś radiotechnikiem – konstruktorem, informatykiem lub po prostu … interesuje Cię konstruowanie czy szeroko pojęta elektronika, Sekcja Łączności Radiowej dysponuje możliwością wsparcia, a przede wszystkim współtworzenia i zaprezentowania niekomercyjnych rozwiązań technicznych na łamach Laboratorium.


Jeśli spodobał Ci się projekt Sekcji łączności Radiowej Pobudki lecz aktualnie nie możesz wziąć w nim udziału, Twoje wsparcie które możesz w formularzu opisać, może przyczynić się do znacznego rozwoju tematu niekomercyjnej komunikacji radiowej w Polsce.

Gorąco zachęcamy do włączenia się w działalność dynamicznie rozwijającej się Sekcji Łączności Radiowej Pobudki – SPØRP. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu nie więcej niż 5 minut a może przynieść sporo satysfakcji aktywnie włączając się do projektu.

« »
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb

Wydarzenia: